b u r s a
d o ğ a
i l a ç l a m a
 • Çalı Mahallesi 156. (410)sok. No:2C
  Nilüfer, Bursa
 • 0224 504 51 00
  0536 701 09 99
  [email protected]

 • Çalı Mahallesi 156. (410)sok. No:2C
  Nilüfer, Bursa
 • 0224 504 51 00
  0536 701 09 99
  [email protected]

Hakkımızda

Bursa Doğa İlaçlama ve Fümigasyon

İlaçlama sektöründe 20 yıllık deneyim

İlaçlama sektöründe 20 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Bursa Doğa İlaçlama firmamız, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanları ile ülkemizde görebileceğiniz tüm haşere türlerini, bu haşerelerin zararlarını kontrol altına almakta, güven ve huzur dolu bir ortamı sizlere sunmaktadır. Deneyim ve birikimleri sayesinde, ilaçlama sektöründe her zaman lider konumda olan firmamız, her şeyden önce insan sağlığını gözeten ve koruyan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firmadır.

 • Vizyonumuz; Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı böcek ve haşere ilaçlama şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ve üstlendiğimiz projelerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimiz ile müşteri odaklılığını daima ön planda tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

 • Misyonumuz; Böcek ve haşere ilaçlama alanında insan sağlığını gözardı etmeksizin,müşteri memnuyetini ön planda tutarak,garantili ilaçlama ve uygun fiyatlandırma sunarak alanımızda hizmetler sağlamak. Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak hizmet verdiğimiz her yerde a kalite ilaçlamanın farkını ortaya koymaktır.

Bursa Doğa İlaçlama
Bursa Doğa İlaçlama
Bursa Doğa İlaçlama
Arayın